GİZLİLİK VE GÜVENLİK ŞARTLARI

Apsen Tekstil, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dişi hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satılmamaktadır.

 

Apsen Tekstil, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

 

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Apsen Tekstil müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Apsen Tekstil is ortakları ile paylaşıla bilmektedir.

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Apsen Tekstil veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Apsen Tekstil ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

Ödeme Güvenliği

 

Ayrıca apsentekstil.com’ da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenip gönderilmektedir.

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30-19.00 arası

Cumartesi: 08.30-13.00 arası

Her türlü sorularınız için:

[email protected] veya 0530 941 21 17 numaralı magri merkezinden bize ulaşabilirsiniz.

Fabrika: Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Fatih caddesi Alaybey Sokak No:14/2
Merter/Güngören / ISTANBUL